Kompleksowość

Nasza misją jest zaoferowanie naszym klientom kompleksowych rozwiązań w obszarze marketingu internetowego, które umożliwią zdobycie trwałej przewagi konkrecyjnej. Nasi klienci otrzymują w ten sposób pełne rozwiązanie, a nie jedynie pewien wycinek tak jak w przypadku tworzenia przez firmę zewnętrzną jedynie samej strony internetowej.

Innowacyjność

Działamy równocześnie na niezwykle konkurencyjnym rynku amerykańskim. Dzięki temu nasi klienci w Polsce mogą być pewni, że także otrzymują rozwiązania na najwyższym światowym poziomie.

Doświadczenie

Market Link, jako agencja reklamowa powstał w już roku 1993, a więc jeszcze w okresie poprzedzającym istnienie w Polsce internetu w obecnym kształcie. Zdobyte wtedy doświadczenia w zakresie klasycznego marketingu z powodzeniem wykorzystywane są także obecnie, jako uzupełnienie typowych rozwiązań online. Nasza kadra zdobywała doświadczenia pracując w prestiżowych firmach konsultingowych, finansowych czy handlowych w USA, czy Wielkiej Brytanii. Nasz zespół zdobywał także doświadczenia tworząc od podstaw sklepy internetowe czy kreując kompleksowe rozwiązania internetowe dla branży motoryzacyjnej.

Indywidualność

Każdy nasz  klient traktowany jest indywidualnie. Pod jego konkretne potrzeby dobierane są najbardziej optymalne rozwiązania.

Edukacja

Naszych klientów traktujemy jako partnerów. Dzięki wymiernym efektom nasi klienci pozostają z nami na długie lata. Oferujemy naszym klientom także szkolenia, które zwiększą ich poziom wiedzy i umiejętności  w sferze marketingu i internetu.

Bezpieczeństwo

Ten element traktowany jest, jako priorytet. Nie chodzi tu tylko o zabezpieczenie serwisów internetowych przed atakami hakerów, czy regularnie robienie kopii bezpieczeństwa. W wielu wypadkach na właścicieli i użytkowników serwisów internetowych czyhają inne, niespodziewane zagrożenia. Dotyczą one na przykład problematyki prawnej związanej z prowadzeniem strony internetowej ( ochrona i administrowanie danymi osobowymi, prawo prasowe, prawo własności intelektualnej).

Profesjonalizm

Nasze hasło brzmi: „profesjonalnie, albo wcale”. Jeżeli chodzi o jakość to nie uznajemy kompromisów. Podpisujemy się pod naszymi pracami i w pełni bierzemy za nie odpowiedzialność. Oferując klientom, ramach naszego kompleksowego pakietu,  także usługi „reputation management”, czyli zarządzania reputacją firm w internecie w pełni rozumiemy potrzebę stosowanie wysokich kryteriów także wobec siebie. Nie wspieramy projektów, które są niezgodne z prawem, ale także takich, które są nieetyczne czy moralnie naganne.

Nasza praca jest nasza pasją. Do każdego klienta i jego projektów podchodzimy indywidualne z pełnym zaangażowaniem.