O nas

Jesteśmy agencją marketingową specjalizującą się w dostarczaniu nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań dla naszych najbardziej wymagających klientów.

Nasza firma powstała w 1993 roku, a więc w czasach gdy Internet w Polsce znacznie różnił się od tego który znamy obecnie. Zdobyte wówczas doświadczenie z zakresu tradycyjnego marketingu wykorzystujemy obecnie jako dopełnienie strategii skupiającej się na marketingu online. Nasi specjaliści zdobywali doświadczenie w prestiżowych firmach konsultingowych, handlowych oraz finansowych w USA i Wielkiej Brytanii.

Naszą misją jest dostarczanie naszym najbardziej wymagającym klientom kompleksowych i najefektywniejszych rozwiązań w zakresie marketingu internetowego z jednoczesnym wykorzystaniem nowoczesnych, światowych rozwiązań umożliwiających zdobycie znacznej przewagi nad konkurencją.

Dzięki wieloletniej działalności na zróżnicowanym i najbardziej rozwiniętym na świecie rynku amerykańskim, zdobyliśmy cenne doświadczenie, które oferujemy do dyspozycji naszym klientom w celu osiągnięcia sukcesu na rynku polskim.


Co nas wyróżnia

Profesjonalizm

Profesjonalizm

Nasza agencja nie uznaje kompromisów, dlatego też nasze hasło brzmi „profesjonalnie, albo wcale”. Bierzemy pełną odpowiedzialność za wdrażane przez nas rozwiązania i podpisujemy się pod naszymi projektami, a wysokie wymagania stawiamy przede wszystkim wobec siebie.

Innowacyjność

Innowacyjność

Poprzez równoczesne działania na rynku amerykańskim, nasi polscy klienci otrzymują innowacyjne i nowoczesne rozwiązania na światowym poziomie.

Indywidualność

Indywidualność

Uważamy, że do każdego klienta trzeba podchodzić indywidualnie. Dzięki temu możemy dokładnie poznać specyfikę danej branży, co pozwala na przygotowanie optymalnej strategii marketingowej.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Zależy nam na bezpieczeństwie naszych klientów nie tylko w zakresie ochrony przed atakami hakerów. Tyczy się to również problematyki prawnej, która jest nieodłącznie związana z prowadzeniem strony internetowej. Są to m. in. RODO, prawo własności intelektualnej, prawo prasowe czy administrowanie danymi osobowymi.