Oferta specjalna

Budowa serwisów internetowych

Atrakcyjna, nowoczesna i dobrze funkcjonująca strona www to Państwa wizytówka w Internecie. Niezwykle często jest ona miejscem pierwszego kontaktu z nowym klientem. Tworzone przez nas strony dostosowane są do urządzeń mobilnych, a nowoczesny i indywidualnie dobrany do potrzeb naszych klientów design sprawi, że zainteresowanie klientów wzrasta, a czas ich pobytu na stronie zwiększa się, co wpływa pozytywnie na dalszy rozwój witryny.

Rozwiązania mobilne

Smartfony i tablety to urządzenia, które towarzyszą nam na każdym kroku. Dzięki nim jesteśmy w stanie uzyskać dostęp do różnego rodzaju informacji, niezależnie od miejsca w którym się znajdujemy. Jest to jeden z kluczowych trendów marketingu internetowego w ostatnich latach. Strona www dostosowana specjalnie do urządzeń mobilnych znacznie ułatwia klientom pozyskiwanie niezbędnych informacji o danej działalności, a przede wszystkim – daje możliwość sprawnego kontaktu z Twoją firmą dzięki dedykowanym przyciskom.

Tworzenie wideo w jakości 4K

Profesjonalne wideo w wysokiej jakości to jeden z najlepszych sposobów na zyskanie zainteresowania klientów. Film daje nam o wiele więcej możliwości niż tradycyjne, statyczne zdjęcie lub grafika. Dzięki wideo jesteśmy w stanie pobudzić zarówno zmysł wzroku jak i słuchu. Tego typu rozwiązanie sprawia, iż potencjalni klienci otrzymują wiele informacji w niezwykle efektywny sposób. Dzięki nagrywaniu w rozdzielczości 4K, będącej obecnie najwyższym formatem dostępnym dla urządzeń mobilnych, klienci mogą odebrać Twój przekaz w czterokrotnie większej rozdzielczości niż dotychczas.

Marketing lokalny

Wychodzimy z założenia, iż działania marketingowe powinny być dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż nie każdej firmie zależy na działaniach ogólnopolskich. W wielu przypadkach dla takich firm korzystniejsze jest skupienie się na dotarciu do klientów znajdujących się w ich bezpośrednim sąsiedztwie. Dzięki bogatemu doświadczeniu, odpowiednim narzędziom marketingowym i nowoczesnej strategii, jesteśmy w stanie pomóc Państwu w zwiększeniu świadomości marki oraz dotarcia do większej ilości klientów na rynku lokalnym.

Tworzenie treści

Profesjonalna strona internetowa musi być wypełniona atrakcyjnymi treściami. Wpływa to nie tylko na pozycjonowanie, ale również na zainteresowanie ze strony klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie w tym zakresie pozwala na tworzenie interesujących treści dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykreować markę eksperta w danej branży.

Media społecznościowe

Pozostań w stałym kontakcie ze swoimi klientami dzięki serwisom społecznościowym. Portale takie jak Facebook czy Instagram, pozwalają nie tylko na częste publikowanie ciekawych treści, ale również na szeroko pojętą komunikację z odbiorcami, poprzez sprawne odpowiadanie na komentarze i wiadomości. Dzięki jednolitemu brandingowi, dedykowanym grafikom oraz animacjom jesteśmy w stanie dotrzeć do znacznie szerszej grupy potencjalnych klientów.

Optymalizacja stron www

Dzięki poprawnej optymalizacji on page i off page możemy wybrać na jakie słowa kluczowe dana strona www będzie pojawiała się w wynikach wyszukiwania Google. Pozwala to m. in. na wybranie najbardziej rentownych usług lub produktów i rozpoczęcie intensywnego promowania ich w Internecie. Nie należy jednak mylić tego z nieskutecznym, nieefektywnym i przestarzałym pozycjonowaniem stron, które w dalszym ciągu oferowane jest przez ogromną ilość firm.

Zarządzanie reputacją

Utrzymanie dobrej reputacji w Internecie jest kluczowe w tworzeniu wizerunku eksperta w danej dziedzinie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc Państwu w kreowaniu stabilnej, profesjonalnej marki poprzez poprawę wizerunku.