Tylko do końca czerwca

Oferta specjalna

Wyłącznie dla uczestników XVIII Zjazdu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Sprawdzone działania

Daj się poznać nowym pacjentom

Strona internetowa + stała opieka

Atrakcyjna, szybka nowoczesna i dobrze funkcjonująca strona www dostosowana do urządzeń mobilnych to jeden z najbardziej istotnych elementów strategii.

Kreacje graficzne
& branding

Nowoczesna a zarazem elegancja identyfikacja wizualna jest niezwykle istotna w przypadku kreowania i budowania profesjonalnego i spójnego wizerunku marki.

Marketing
lokalny

Często korzystniejsze jest skupienie się na dotarciu do pacjentów znajdujących się w najbliższym otoczeniu Twoim lub Twojej kliniki.

Social media + stałe prowadzenie

Serwisy społecznościowe pozwalają na pozostanie w stałym kontakcie z pacjentami, a odpowiednie publikacje znacząco wpływają na potencjalnych klientów.

Materiały
do druku

Drukowane materiały marketingowe rozłożone np. w poczekalni to doskonały sposób, aby poinormować swoich pacjentów o nowościach w gabinecie.

Planowanie
strategiczne

Odpowiednio przygotowana strategia marketingowa dostosowana do branży medycznej jest podstawą sukcesu każdego chirurga plastyka.

Zaufali nam

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, koniecznie skontaktuj się z nami!

Na początku poprosimy Cię o wypełnienie krótkiego brief'a, dzięki któremu poznamy Twoje preferencje. Po odesłaniu go do nas, otrzymasz propozycję wyglądu nowej strony lub innych materiałów na których Ci zależy.

Na tym etapie wspólnie wprowadzimy poprawki, tak aby finalny produkt w 100% spełniał Twoje oczekiwania.

Gdy mamy gotowe już wszystkie materiały oraz zaakceptowany został design, strona będzie gotowa maksymalnie w ciągu tygodnia.

Nasi klienci preferują stałą współpracę, dzięki której strona aktualizowana jest na bieżąco. Jest to nie tylko dodawanie nowych treści na Twoją witrynę, ale również wykonywanie kopii bezpieczeństwa oraz całe zaplecze techniczne.

Dodatkowo, w pakiecie możemy wykonywać również publikacje w mediach społecznościowych oraz wszelkie inne rzeczy, które wspólnie ustalimy. Pamiętaj, że żadne materiały nie zostaną opublikowane bez Twojej wcześniejszej akceptacji.

Wszystko zależy od Twoich preferencji. Jeżeli chcesz, możemy wykonać jedynie stronę internetową, którą w późniejszym czasie będziesz samodzielnie zarządzał.

Z doświadczenia jednak wiemy, że klienci bardzo cenią sobie możliwość stałej współpracy. Dzięki temu, nie musisz martwić się o kwestie techniczne oraz o to komu zlecić przygotowanie materiałów do druku, grafik czy publikacji w social mediach. Wszystkim tym zajmiemy się my.

POROZMAWIAJMY!

Skontaktuj się

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Jeżeli na liście nie znalazłeś interesującej Cię usługi, napisz nam o tym! Wspólnie omówimy ja możemy Ci pomóc.